Pro partnery Telefon +420 417 568 023

Instalujete klimatizace? Kupujte je s největšími výhodami u nás!

Podívejte se zde!
Klimatizace
Modrá křivka

Jsme autorizovaní dovozci značek

Založena v roce 1875 v Japonsku. Její výzkum se zabývá technologiemi budoucnosti, které se snaží usilovně objevovat. Díky kvalitě a dlouholeté tradici je Toshiba umístěna vysoko na celosvětovém trhu.
Více informacíKe stažení
Italská firma založená v roce 1993 jako dceřiná společnost Termal Group. Zabývá se výzkumem inovativních technologií. Soustředí se především na zákazníky, kterým nabízí co nejlepší poměr ceny a kvality.
Více informacíKe stažení
Řecká společnost působící na trhu od roku 1966. Její prioritou je kvalita produktů, péče o životní prostředí a potřeby spotřebitelů. Využívá moderní systémy, které šetří energii.
Více informacíKe stažení

KLIMAX TEPLICE s.r.o. spolupracuje s

OMVMondiAGCAAA AutoPlzeňský PrazdrojMercedes - PrahaBMW - Ústí LEDVICE EL. (čez)Nemocnice - TepliceArmáda ČR
Naše reference

Poskytujeme Vám

Poskytujeme Vám kvalitní klimatizaceautoklimatizace, tepelná čerpadla, čističky vzduchu a čerpadla kondenzátu od ověřených dodavatelů. K tomu Vám nabídneme i servisní činnost a revize klimatizací  našimi zaměstnanci s bohatými zkušenostmi a praxí.

V případě potřeby je Vám k dispozici náš dispečink 24 hodin denně a servisní technici, kteří dorazí kamkoliv po ČR.

Novinky

Změny v legislativě revizí těsnosti chladírenských zařízení od 1.1.2017

dle NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) č. 517/2014 ze dne 16. dubna 2014 o fluorovaných skleníkových plynech a o zrušení nařízení (ES) č. 842/2006. Revize a vedení revizní knihy od 1.1.2017 se týkají chladírenských zařízení s obsahem chladiva dle přepočtu ekv. Co2 v tunách (např.2,4 kg pro R410A), tabulky ostatních chladiv v odkazu níže. Pro založení Evidenční revizní knihy a kontrolu těsnosti nás kontaktujte co nejdříve!

Novinky
Telefon+420 417 568 023
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace